25.11.2012 otevřeno: 1832 x

Češky skončily na turnaji na Ukrajině páté, porazily Makedonii

Alespoň v posledním utkání turnaje české házenkářky zabodovaly. Makedonkám nedaly šanci a zvítězuily vysoko 32:22. Skončily páté.

Turchin Cup: Česká republika – Makedonie 32:22 (21:12)

O poznání lépe než včera se v neděli dopoledne dařilo českým reprezentantkám na turnaji Turchin Cup v ukrajinském Kyjevě. České házenkářky hrály proti soupeřkám z Makedonie s lehkostí, střelecky se zvedly a už o poločase vedly nad Makedonkami o devět branek 21:12. Svůj náskok už ve druhém poločase zásadně nenavýšily. Přece jenom šlo o přípravné utkání. Po šedesáti minutách hry dělilo oba týmy deset branek a Češky tak odjíždějí z Ukrajiny s bilancí jednoho vítězství a dvou proher na páté příčce. Turnaj vyhrály Maďarky. V dopoledním finále porazily Nizozemsko, které včera uštědřilo Češkám vysokou porážku.