2020 Women´s EHF EURO
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
13.2.2013 otevřeno: 1944 x

Petržala a spol. po boku Sáblíkové!

Házenkářští akademici byli za svůj triumf na AMS v Brazílii zvoleni nejlepším českým vysokoškolským kolektivem roku 2012! Ženský tým čtvrtý.


Výběr vedený Jiřím Mikou, který přes zdravotní problémy některých klíčových hráčů doslova vydřel světové zlato, obsadil první místo nejen na samotném turnaji, ale také v anketě ČAUS (České asociace univerzitního sportu). Zlaté házenkářky skončily v anketě na čtvrtém místě a byly nejlepším dívčím kolektivem. V jednotlivcích s přehledem zvítězila rychlobruslařka Martina Sáblíková. Umístění házenkářských týmů v anketě je důkazem hodnoty červnového triumfu naší výpravy do brazilského Blumenau, kterou jako reprezentační akci podpořil také ČSH.

 

 

 

 

Tak Martina Sáblíková, to je více než dobrá společnost a mohu myslím za celý tým říci, že si toho vážíme. Zároveň jsem rád, že se na ten úspěch nezapomnělo, protože všichni kdo jsme tam byli, si ho velice ceníme a jsme na něj hrdí,“ reagoval na zprávu o vítězství v anketě Tomáš Petržala, jeden ze strůjců zlatého úspěchu, který v Brazílii deptal střelce soupeřů.

 

Výsledky ankety ČAUS
jednotlivci kolektivy
1. Martina Sáblíková (rychlobruslení) 1. házená - muži
2. Jitka Antošová (veslování) 2. florbal- muži
3. Iveta Duchová (orient. běh) 3. skeet - muži
  4. házená - ženy


 


Oceněným hráčům a hráčkám gratulujeme!