2020 Women´s EHF EURO
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
2.3.2013 otevřeno: 1459 x

Novinářské akreditace na zápasy s Německem

Přinášíme informace pro všechny zástupce médií, kteří mají zájem o účast na střetnutích české mužské s Německem (Brno a Halle, 4. a 7. dubna 2013).


 

Dne 4. dubna se od 17.00 hod. pokračuje v brněnské Nové hale ve Vodově ulici prestižním duelem ČR – Německo kvalifikace o mužské EURO 2014. Všichni zástupci médií (novináři + fotografové), kteří chtějí zmiňované střetnutí navštívit, musí o akreditaci požádat prostřednictvím ČSH na emailovou adresu vtipil@chf.cz.
 

 

Termín uzavření akreditací je čtvrtek 28. března 2013.
 

 

Stejného kontaktu prosím využijte v případě zájmu o kontakt s českou reprezentací v čele s Filipem Jíchou během prvních dubnových dní, kdy se tým bude připravovat v Brně. Informace o organizaci kontaktu trenérů a hráčů s médii po utkání obdržíte při předání akreditace přímo v hale (akreditace budou předávány přímo v hale 4. dubna 2013 od 15.00 hod.).

 

Pro akreditaci na odvetné utkání, které v německém Halle proběhne v neděli 7. dubna od 14.20 hod., můžete kontaktovat rovněž výše zmíněnou adresu ČSH nebo přímo zástupce německého házenkářského svazu na emailové adrese tokline@t-online.de.

 

Termín uzavření akreditací pro odvetné utkání je rovněž čtvrtek 28. března 2013.