2020 Women´s EHF EURO
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
26.3.2014 otevřeno: 1220 x

Češky bez Raníkové, Černohorky bez Mehmedovičové

Zdravotní problémy na postu gólmanky přinutily Jana Bašného do Mostu pozvat náhradnici Markétu Dolákovou, která je jednou tří brankářek nominovaných na dnešní zápas – v triu však chybí Barbora Raníková. Se změnou v sestavě také Černohorky.


Češky půjdou do dnešního prestižního střetnutí bez své výrazné opory a nejlepší házenkářky loňské sezóny Barbory Raníkové. Tým doplnila Markéta Doláková ze Sokola Poruba, která byla nakonec společně s Lucií Satrapovou a Dominikou Müllerovou zapsána na užší soupisku českého celku. Pouze z hlediště budou zápas sledovat společně s Raníkovou hráčky olomoucké Zory Tereza Kubáčková a Lucie Severová.

 

 

  

Černohorky pak k dnešnímu duelu nastoupí pouze v patnácti hráčkách, neboť křídelnice Budoucnosti Podgorica Majda Mehmedovičová byla včera pozdě večer hospitalizována v mostecké nemocnici a o utkání přijde kvůli těžkému průběhu angíny. Z původně avizované osmnáctičlenné sestavy (viz níže) pak budou chybět vedle Mehmedovičové chybět také Milica Kostičová a Olivera Vukčevičová.

 

 

 

Zápas Česko vs. Černá Hora bude zahájen dnes v 16.20 hod. a v přímém přenosu jej bude vysílat kanál ČT Sport. Stále probíhá prodej vstupenek, který bude pokračovat přímo na místě utkání.

 

 

Rezervace vstupenek CZE - MNE
telefon 474 774 702
mail recepce@sportovnihalamost.cz