3.5.2015 otevřeno: 1006 x

Muži „19“: Prohra o jediný gól s mistry Evropy

Čeští házenkáři do 19 let podlehli ve druhém utkání turnaje v Břvích úřadujícím mistrům Evropy z Francie o jediný gól 27:28. Nejlepším střelcem českého týmu byl Jakub Tonar se sedmi góly.

Česko – Francie 27:28 (15:15)

Češi sehráli zcela vyrovnané utkání s výběrem Francie, který je úřadujícím mistrem Evropy! Drželi se soupeřem krok po celých šedesát minut. Poločasové skóre bylo 15:15, nakonec české mladíky přetlačili Francouzi jen o jednu branku.

Sestava a branky Česka: Hrdlička, Pšenica, Zavázal – Zourek, Franc, Kalík, Tejzr, Stein 5, Varmuža 1, Tonar 7, Konárik, Kačín, Březina 6, Rom 1, Dolejší, Dědeček 1, Dořičák 6. Trenér: Libor Hrabal.

Nejvíce branek Francie: Voegtlin 5, Girard, Limousin po 4, Vergely, Baril Kamtchop po 3.

Rozhodčí: Blanár, Harmul. Sedmimetrové hody: 2/3 – 3/3. Vyloučení: 3:4. Diváci: 60.