2020 Women´s EHF EURO
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
5.6.2016 otevřeno: 1749 x

Nominaci proti Makedoncům doplnili Šlachta, Galia, Sobol a Říha

Ke dříve zveřejněné čtrnáctce českých reprezentantů nominovaných pro přípravu ve Zlíně a dvojzápas proti Makedonii doplnili trenéři Daniel Kubeš a Jan Filip další čtyři jména. Jícha a Horák kvůli zdravotním problémům v nominaci nejsou.Čeští házenkáři se po krátkém rekondičním kempu, který absolvovala vybraná skupina hráčů v závěru minulého týdne, sejdou v pondělí už v kompletní sestavě ve Zlíně. K původní nominované čtrnáctce přibude čtveřice Martin Galia, Petr Šlachta, Jan Sobol a Tomáš Říha. Dva otazníky, které se vznášely nad jmény Filip Jícha a Pavel Horák, jsou tak rozřešeny – ani jeden z českých kanonýrů nedorazí. „Pavel Horák se zotavuje po problémech s kolenem, ještě vůbec nezasáhl ve svém klubu v Erlangenu do hry, a tak není možné, aby hrál ani v těchto dvou reprezentačních zápasech. Ještě není fit. Filipa pořád také trápí koleno, takže teď nám taky, bohužel, nebude moct pomoci,“ řekl ke zdravotnímu stavu českých opor manažer reprezentací Karel Nocar.

Zbytek nominovaných hráčů ale účast potvrdil a do Zlína se tak sjede kompletní nominovaná osmnáctka. „Zítra se sejdeme v jednu hodinu v hotelu Baltaci ve Zlíně. Odpoledne od pěti už absolvujeme první společný trénink, v úterý a ve středu budeme mít každý den po dvou trénincích a ve čtvrtek už najedeme na zápasový režim, což znamená, že tým bude trénovat ve čtvrtek a v pátek jednou denně hned od 12 hodin v čase sobotního zápasu. No a v sobotu už od půl jedné už půjdeme proti Makedoncům,“ shrnul nejbližší program českého výběru Nocar.

Fanoušci ale nemusí na setkání s českými házenkáři čekat až do soboty. Stačí, když v úterý 7. června od 17 do 19 hodin navštíví sportovní halu ve Zlíně, kde se český tým bude připravovat na zápas s Makedonií. „V úterý odpoledne absolvuje český tým otevřený trénink, na který srdečně zveme všechny naše fanoušky a mladé házenkáře a házenkářky nejenom ze Zlína a okolí. Na programu je i autogramiáda, proto se těšíme na společné setkání,“ zve příznivce Czech Handball Teamu na setkání Nocar.
 

Červnový program mužské reprezentace

Rekondiční kemp: 1. až 3. června 2016, Plzeň

Přípravný kemp ve Zlíně a kvalifikační utkání proti Makedonii: 6. až 16. června 2016 
(dopolední a odpolední tréninkové bloky, regenerace, kvalifikační utkání)

Akce pro fanoušky: úterý 7. června 2016,17-19.00 hod., otevřený trénink a autogramiáda

Domácí utkání: sobota 11. června 2016, 12.30 hod. Česko - Makedonie, hala Euronics, Zlín

Odvetné utkání: středa 15. června 2016, 20.00 hod. Makedonie - Česko, Skopje
(cesta na let z Vídně do Skopje ve večerních hodinách 13. června 2016, let 14. června 2016, návrat přes 
Vídeň ve čtvrtek 16. června 2016)

 

Přípravný kemp ve Zlíně a kvalifikační utkání proti Makedonii 6. až 16. června 2016

Brankáři: Martin Galia (St. Otmar St. Gallen, Švýcarsko), Tomáš Mrkva (Hamm-Westfalen, Německo), Petr Štochl (Füchse Berlín, Německo).

Pravé spojky: Petr Linhart (Talent M.A.T. Plzeň), Jan Stehlík (St. Raphaël VAR HB, Francie). 
Střední spojky: Tomáš Babák (St. Otmar St. Gallen, Švýcarsko), Roman Bečvář (Empor Rostock, Německo), Ondřej Zdráhala (Hamm-Westfalen, Německo).
Levá spojka: Jan Landa (FCC Město Lovosice), Milan Škvařil (Talent M.A.T. Plzeň).
Pravá křídla: Miroslav Jurka (St. Raphaël VAR HB, Francie), Jan Sobol (Azoty Pulawy, Polsko).

Levá křídla: Jakub Hrstka (Tatran Prešov, Slovensko), Milan Kotrč (Dukla Praha).
Pivoti: Leoš Petrovský (Azoty Pulawy, Polsko), Jan Užek (HCB OKD Karviná), Tomáš Říha (HSC 2000 Coburg, Německo), Petr Šlachta (HC Zubří).

Náhradníci:
Dominik Čurda (Ronal Jičín), , Libor Hanisch (Baník Karviná), Tomáš Hes (MŠK Povážská Bystrica, Slovensko), Pavel Horák (HC Erlangen, Německo), Filip Jícha (FC Barcelona, Španělsko), Štěpán Jeníček (Dukla Praha), Daniel Kývala (Dukla Praha), Jiří Motl (FCC Město Lovosice), Tomáš Petržala (Dukla Praha), Jakub Sviták (Dukla Praha), Michal Tonar (Talent M.A.T. Plzeň), Petr Vinkelhöfer (Talent M.A.T. Plzeň).

 

 

Vstupenky na utkání Česko - Makedonie můžete zakoupit online zde

11. června 2016 ve 12.30 ve Zlíně

Cena vstupenky na toto utkání je 299 Kč.

Ke každé vstupence obdrží diváci červené tričko a řehtačku!