2020 Women´s EHF EURO
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
7.6.2016 otevřeno: 1518 x

Češky do losu EURO 2016 ze čtvrtého koše

V pátek 10. června se při slavnostním losu v Göteborgu rozhodne o složení základních skupin evropského šampionátu házenkářek, který hostí od 4. do 18. prosince tohoto roku Švédsko. Společnost ve čtvrtém výkonnostním koši bude českému týmu dělat Polsko, Chorvatsko a Slovinsko.

 
Tým Jana Bašného, který pouť na EURO 2016 završil v sobotu v Mostě výhrou proti Ukrajině, se v základní skupině šampionátu nestřetne se Slovinskem, Chorvatskem ani semifinalistkami posledního mistrovství starého kontinentu, Polskem. Rozhodlo o tom nasazení pro páteční los základních skupin turnaje, ve kterém právě tyto tři celky dělají společnost českému výběru ve čtvrtém výkonnostním koši. Jisté je rovněž to, že Češky základní skupinu neabsolvují v Kristianstadu, kde aktuálně působí reprezentantka Martina Weisenbilderová.

 

W EURO 2016 - Nasazení pro los základních skupin
 koš  týmy
 1  Černá Hora, Nizozemsko, Norsko, Švédsko
 2  Francie, Maďarsko, Rusko, Srbsko
 3  Dánsko, Německo, Rumunsko, Španělsko
 4  ČESKO, Chorvatsko, Polsko, Slovinsko

 

Los je na programu v pátek od 13.00 hod. a jeho výsledek Vám společně s reakcemi z CZECH HANDBALL TEAMU přineseme na našich webových stránkách a oficiálním facebookovém kanále. Tři týmy ze čtvrtého koše, tedy i ten český, se své nasazení do turnaje dozví hned po ujasnění pozice pro Černohorky a Nizozemky. Již teď je jisté, že Norky odehrají základní skupinu v Helsingborgu, Dánky v Malmö, Polky v Kristianstadu a domácí Švédsko ve Stockholmu. Los bude možné sledovat v živém přenosu na oficiálních stránkách evropských házenkářských šampionátů www.ehf-euro.com.

 

W EURO 2016 - Los základních skupin, určené pozice
skupina místo tým z 1. koše tým ze 2. koše tým ze 3. koše tým ze 4. koše
Skupina A Stockholm Švédsko ??? ??? ???
Skupina B Kristianstad ??? ??? ??? Polsko
Skupina C Malmö ??? ??? Dánsko ???
Skupina D Helsingborg Norsko ??? ??? ???