9.10.2016 otevřeno: 1650 x

Dorostenky zakončily turnaj Olympijských nadějí vítězně

Po výhře nad Slovenskem v poměru 28:19 (15:9) české dorostenky pod vedením Michala Červenky obsadily třetí příčku v konečném pořadí W17 V4 Olympic Hopes Tournament, který od pátku hostily Břve u Prahy.

České reprezentantky do 17 let dnes Břvích vítězně zakončily turnaj Olympijských nadějí, na kterém po předchozích prohrách s Maďarkami a Polkami obsadily konečné třetí místo. Dnes proti Slovensku kontrolovaly průběh zápasu, už během první půle si vybudovaly výrazný náskok, který díky spolehlivé obraně a výkonu brankářky Michaely Poláškové, nejlepší Češky duelu, dovedly k výraznému vítězství 28:19 (15:9). V prvním utkání dne, které bylo soubojem o první příčku, Maďarky bez problému zdolaly Polky, když si už během první půle vybudovaly díky sérii gólů z rychlých útoků čtrnáctibrankový náskok. Polky obsadily konečné třetí místo, Slovenky vedené Dánem Heine Jensenem skončily bez bodu na poslední čtvrté příčce.

Fotogalerie ze všech tří hracích dnů turnaje naleznete na našem facebookovém profilu CZECH HANDBALL TEAM

W17 V4 Olympic Hopes (Břve u Prahy) - Výsledky 3. dne

Maďarsko - Polsko 35:23 (21:7)

ČR – Slovensko 28:19 (15:9)
Sestava a branky ČR: Novotná, Řezáčová, Polášková – Vavroušková 4, Šmrhová 1, Kepková, Issová 1, Stříšková 1, Smetková 3, Franková 3, Hubová 1, Holečková, Hynková 7, Konáriková 1, Mikulášková 1, Oravcová 3, Šípová 2