hráčka / hráč / trenér |
klub / odkaz na bilanci v evropských pohárech 2016/17 |
soutěž |
fáze |
další |
Bašný Jan |
Nantes Loire Atlantique HB (FRA) |
Pohár EHF |
2. kolo |
1. záp. 24:23, soupeř DVSC-TVP, HUN |
Číp Tomáš |
Tatran Prešov (SVK) |
Liga mistrů |
skupina |
4 záp. / 2 b / 9 g |
Fabián Luděk |
HKM Šala (SVK) |
Challenge Cup |
3. kolo |
konec listopadu, soupeř KH Kastrioti, KOS |
Galia Martin |
Górnik Zabrze (POL) |
Pohár EHF |
3. kolo |
konec listopadu, soupeř Coks, FIN |
Hrstka Martin |
Tatran Prešov (SVK) |
Liga mistrů |
skupina |
23 branek, 1 x All-stars kola |
Chudoba Radim |
MŠK Považská Bystrica (SVK) |
Challenge Cup |
3. kolo |
konec listopadu, soupeř RK Partizan Bělehrad, SRB |
Jícha Filip |
FC Barcelona LASSA (ESP) |
Liga mistrů |
skupina |
4 záp. / 8 b / 3 g, výhra mj. nad THW Kiel |
Josef Jan * |
HV KRAS/Volendam |
Pohár EHF |
1. kolo |
2 záp. / 6 g, vypadnutí s Chambéry SH, FRA |
Jurka Miroslav |
Saint-Raphael Var Handball (FRA) |
Pohár EHF |
3. kolo |
konec listopadu, soupeř SKA Minsk, BLR |
Kasal Michal |
Fraikin BM. Granollers (ESP) |
Pohár EHF |
3. kolo |
konec listopadu, soupeř ZTR Zapozhye, UKR |
Kašpárek Stanislav* |
Balatonfüredi KSE (HUN) |
Pohár EHF |
2. kolo |
2 záp. / 11 g, vypadnutí s Pfandi Winterthur, SUI |
Knedlíková Jana |
Györi Audi ETO KC (HUN) |
Liga mistryň |
skupina |
1 záp. / 2 b / 0 g |
Luzumová Iveta |
Thüringer HC (GER) |
Liga mistryň |
skupina |
1 záp. / 2 b / 4 g |
Malá Veronika |
VfL Oldenburg (GER) |
Pohár EHF |
2. kolo |
1. záp. 29:22, soupeř Fleury, FRA, celkem 3 záp. / 7 g |
Motlík Radek |
MŠK Považská Bystrica (SVK) |
Challenge Cup |
3. kolo |
konec listopadu, soupeř RK Partizan Bělehrad, SRB |
Petrovský Leoš |
KS Azoty-Pulawy (POL) |
Pohár EHF |
3. kolo |
konec listopadu, soupeř S. L. Benfica, POR |
Sobol Jan |
KS Azoty-Pulawy (POL) |
Pohár EHF |
3. kolo |
konec listopadu, soupeř S. L. Benfica, POR |
Stehlík Jan |
Saint-Raphael Var Handball (FRA) |
Pohár EHF |
3. kolo |
konec listopadu, soupeř SKA Minsk, BLR |
Straka Václav |
MŠK Považská Bystrica (SVK) |
Challenge Cup |
3. kolo |
konec listopadu, soupeř RK Partizan Bělehrad, SRB |
Štochl Petr |
Füchse Berlin (GER) |
Pohár EHF |
3. kolo |
konec listopadu, soupeř RK Gorenje Valenje, SLO |
Trtík Rastislav |
Tatran Prešov (SVK) |
Liga mistrů |
skupina |
4 záp. / 2 b |
Zdráhala Ondřej |
TSV St. Otmar St. Gallen (SUI) |
Challenge Cup |
3. kolo |
konec listopadu, soupeř Klaipeda Dragunas, LTU |