26.10.2017 otevřeno: 1843 x

Junioři v přípravě vysoko prohráli v Novém Veselí

Po vítězství nad týmem Brna nedokázali junioři dobrý výsledek zopakovat i v zápase proti Novému Veselí. Extraligovému soupeři podlehli poměrem 21:29 po poločase 18:4.

Házená Nové Veselí – Česká republika U21 29:21 (18:4)

Pořádnou nálož v Novém Veselí utržili čeští juniorští reprezentanti. V prvním poločase jim tým Nového Veselí povolil jen čtyři trefy, zatímco jejich síť zasypal 18 góly! Mezi 11. a 30. minutou se čeští junioři nedokázali prosadit a utkání se tak vyvíjelo úplně jinak, než ve středu v Brně. A6 ve druhé půli se reprezentanti chytli a manko mocně stahovali. Zejména v poslední desetiminutovce korigovali ze stavu 25:14 na přijatelnějších 19:25, i tak ale odešli ze zápasu poraženi vysoko 21:29.

Nejvíce branek Házená Nové Veselí: Ptáčník 7, Melichar 5.
Sestava a branky ČR U21: Štefanič, Vaněk 1, Skalický, Zelenka, Valoušek, Janíček 1, Režnický, Nantl 2, Drápela, Klíma 2, Svoboda 4, Patzel 7/4, Dokoupil 3, Křístek, Votava, Polášek 1/1, Harabiš.
Rozhodčí: Berger, Kremláček. Sedmimetrové hody: 3/2 – 6/5. Vyloučení: 3:3. Diváci: 98.

Hodnocení prvního zápasu proti Brnu v podání trenéra Pavla Pauzy najdete zde.

Hodnocení přípravy přineseme v nejbližších dnech.