10.12.2017 otevřeno: 3098 x

Dorostenci v Polsku porazili i Slováky, na turnaji Olympijských nadějí skončili druzí

Druhou příčku obsadili čeští dorostenci na turnaj Olympijských nadějí v polském Sczyrku. Ve třetím zápase porazili Slováky 22:18 po poločase 15:8.

Turnaj Olympijských nadějí: Česká republika – Slovensko 22:18 (15:8)

Čeští reprezentanti byli v zápase proti Slovensku suverénní. Hned v první půli se ujali vysokého sedmibrankového vedení a ve druhé půli si odstup udržovali. Střelecké síly českého týmu se tentokrát rozložily rovnoměrněji. Slováci nakonec korigovali výsledek na konečných 22:18.

Poláci, Maďaři i Češi utrpěli na turnaji po jedné porážce, o výsledku tak rozhodovalo skóre. Poslední skončili Slováci, kteří nezvítězili ani jednou.

Sestava a branky Česka: Mizera, Votava – Krušberský 1, Cáb 2, Sedlák, Erbes 1, Piroch 4, Kupa 4, Sachl, Drbohlav 2, Václav 1, Noworyta 2, Flajsar, Hofírek, Janda, Očkovič 4, Březina 1.
Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/0. Vyloučení: 2:2.