5.4.2018 otevřeno: 1532 x

Dorostenci odehráli dva přípravné zápasy s prvoligovými týmy

Čeští dorostenci odehráli v Zubří dva přípravné duely proti týmům Zlína a Bystřice pod Hostýnem. V obou tréninkových zápasech zvítězili.

Čeští dorostenci si dobře rozehráli už úvodní poločas, vítězství pak zpečetili mezi 31. a 47. minutou, když tuto část zápasu vyhráli 10:2. Odskočili tak už na rozdíl dvanácti branek a utkání v poklidu dovedli do vítězného konce.

Přípravné utkání: Česká republika 18 – HK Bystřice pod Hostýnem 35:24 (20:16)

Sestava a branky České republiky 18: Krušberský 6, Musálek 6, Noworyta 3, Koleček 2, Gregorovič, Kupa 5/3, Říha, Mazur, Škalda 1, Mazurek 1, Očkovič 1, Flajsar 6, Březina 3, Václav 2, Votava, Štohanzl. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/1. Vyloučení: 2:2.

Dorostenci zvítězili i v souboji s týmem Zlína. Už na konci prvního poločasu vedli reprezentanti 14:7 a asi sedmibrankový odstup si drželi i ve druhé půli. Zlín sice v závěru zápasu manko pomalu stahoval, přiblížil se ale jen na rozdíl čtyř branek.

Přípravné utkání: Česká republika 18 – HC Zlín 26:22 (14:8)

Sestava a branky České republiky 18: Musálek 5, Noworyta 2, Václav, Gregorovič 1, Kupa 3, Mazur 1, Mazurek 1, Flajsar 3, Očkovič 2, Koleček 3, Škalda 1, Březina 1, Říha 3, Mizera, Votava, Štohanzl. Sedmimetrové hody: 1/0 – 2/0. Vyloučení: 3:5.