6.7.2018 otevřeno: 1206 x

Ve druhém utkání junioři Slovincům vysoko podlehli

Zatímco v prvním zápase podal český juniorský výběr velmi kvalitní výkon a o jeho jednobrankové porážce se rozhodlo až v posledních vteřinách zápasu, páteční odveta se Čechům vůbec nepovedla a Slovincům podlehli vysoko 16:35.

Přípravná utkání – Slovinsko:

Slovinsko – Česká republika 35:16 (15:10)

Pavel Pauza, trenér české reprezentace: „Dnes to není pozitivní hodnocení. Na rozdíl od včerejška, kdy jsme byli schopní hrát na výsledek, byli jsme po celou dobu rovnocenným soupeřem a prohráli jsme spíše nešťastně, dnes jsme v první půli nebyli schopní dávat z jasných pozic branky a poločas 10:15 tomu odpovídal. Ve druhé půli už to byla exhibice domácích. My jsme k tomu pak už přistoupili tak, že nebudeme hrát na výsledek, dáme prostor všem hráčům, přece jenom je to přípravné utkání a chtěli jsme každému dát šanci ukázat, jakou roli může v týmu zastávat. S tímto z tohoto utkání odcházíme. Je potřeba podívat se pravdě do očí, Slovinci dnes byli ve všech činnostech lepší.“