30.9.2018 otevřeno: 1301 x

Juniorky v přípravě zvítězily i v odvetě, Rakousko porazily pětibrankovým rozdílem

I ve druhém zápase přípravy dokázaly české juniorky zvítězit. Tým Rakouska porazily poměrem 28:23.

Přípravná utkání: Česká republika – Rakousko 28:23 (12:15)

Tentokrát se ale lépe v první půli vedlo Rakušankám. Během prvního poločasu si vypracovaly výraznější náskok a do kabiny šly s tříbrankovým vedením. Ve druhé půli český tým vývoj zápasu zcela otočil. Druhou třicetiminutovku vyhrály o osm branek, celé utkání pat rozdílem pěti gólů. Navázaly tak na dobrý výsledek z prvního měření, které v sobotu vyhrály 31:24.

Sestava a branky České republiky: Smetková 4, Grabcová 2, Škvorová, Dvořáková 9, Tesařová, Stříšková 5, Franková 3, Řezáčová, Polášková, Desortová 1, Oravcová, Hauserová 1, Rožková, Studená 1, Kepková 2, Novotná.

Nejvíce branek Rakouska: Fehringen 9, Schlegel 6. Vyloučení: 3:3.