18.1.2020 otevřeno: 718 x

Junioři v odvetě přípravy vysoko přehráli Slovensko

Druhé přípravné utkání proti juniorskému týmu Slovenska sehráli čeští mladíci pod vedením trenéra Pavla Pauzy. A vedli si ještě lépe než v pátek. Slovensko porazili poměrem 29:22.

Slovensko – Česká republika 22:29 (10:16)

Tentokrát Češi vedli od úvodních minut a po celý zápasy byli lepším týmem. Slovenská hra doznala oproti pátku zlepšení, stejně tak ale výkon českého týmu a od začátku utkání tak Češi vedli, ve dvacáté minutě dokonce už o pět gólů 10:5 a odstup si udržovali až do přestávky. V úvodu druhé půle Češi vedení ještě navýšili, už ve 35. minutě byl jejich náskok osmibrankový. Čeští mladíci v tlaku tentokrát nepolevili, vyvarovali se hluchých pasáží až do konce a utkání dovedli k sedmibrankové výhře.

Sestava a branky České republiky: Mizera, Holubec, Kupa 6/5, Piroch 6, Noworyta 3, Březina 3, Votava, Řepa, Knittl 3, Krušberský 1, Sedlák 2, Mazur, Říha 2, Souček, Musálek, Dojčinovič 3.
Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/5. Vyloučení: 4:2.