21.12.2011 otevřeno: 1982 x

Od Maďarů porážka o osm branek

Ve druhém utkání Vánočního poháru ve slovenské Trnavě podlehli čeští reprezentanti Maďarsku osmibrankovým rozdílem. DOPLNĚN KOMENTÁŘ JIŘÍHO MIKY.

Vánoční pohár 2011

Maďarsko - Česko 33:25 (17:7)

Druhé utkání Vánočního poháru se českým házenkářům nevydařilo. Už po prvním poločase prohrávali s celkem Maďarska desetibrankovým rozdílem 7:17. Ve druhé půli se pak Čechům podařilo tuto ztrátu mírně zkorigovat, závěrečný rozdíl ve skóre byl osmibrankový.

Slováci včera večer podlehli Maďarům o čtyři branky

Jiří Mika: V prvním poločase byl náš výkon ustrašený. Neproměňovali jsme i ty nejvyloženější šance z pivota, z náskoku. Dobře ale chytal brankář Malina. Ve druhém poločase se náš výkon výrazně zlepšil. Trochu jsme se otřepali z toho respektu, který jsme vůči soupeři na začátku měli a ten hrozivý náskok soupeře jsme korigovali. Uhráli jsme solidní výsledek se silným soupeřem, který krátce před mistrovstvím dorazil na Slovensko téměř kompletní. Zítra se pokusíme dosáhnout alespoň jednoho vítězství a doufáme, že budeme kompletní. Že kluci, které trápí zdravotní problémy, budou schopní nastoupit.

Sestava a branky České republiky: Krupa, Malina, Petržala – Číp 1, Hrstka 5, Šindelář, Landa 3, Kotrč 2, Šik 1, Krupa 1, Sobol 2, Horák 2, Mráz 2, Petrovský 4, Bečvář, Hubáček 1, Piskač 1

Sedmimetrové hody České republiky 2/2, vyloučení: 1 – 1, rozhodčí: Haščík, Oťapka